Blogajánló

Mivel nem csak az én blogom szól az FC Barcelonáról és a spanyol ligáról ezért ajánlom figyelmetekbe a http://spanyolfoci.lap.hu oldalt is!!

Szuperkupa 1. mérkőzés

2011.08.15. 07:48 :: FcBarcelona

Tegnap játszotta a Real Madrid és a Barcelona a spanyol szuperkupa első mérkőzését!! Az eredmény 2-2 lett!! Az első félidő elején Özil szerzett vezetést a királyi gárdának majd David Villa is betalált!! Az első félidő végén Messi szerzett vezetést a Barcelonának!! A második félidőben X.Alonso egyenlített s beállította a végeredményt!! A 2-2-es döntetlen mindenféleképpen a Barcelonának kedvez mivel idegenben rúgtak 2 gólt!! A visszavágót szerdán rendezik!!